FIRPPS30B
Key Features
  • For medium duty rust protection
No Longer Available
EX VAT
No Longer Available
  • promo-Freebie promotion
    Free Gift
  • promo-multibuy promotion
    Promotion:
  • promo-category-based promotion
    Promotion:
  • promo-brand-based promotion
  • promo-seasonal promotion
  • promo-flash promotion
    Clearance - When it's gone, it's gone!!
  • promo-supplier-redemptions promotion
  • Select "Pay in 3" to split your payment into three low cost installments.Icon of PayPal Pay In 3
Image of the promotion banner
Save up to 70% on hundreds of products but be quick. When its gone, its GONE!
SHOP ALL QUALIFYING
Timco 30 x 3.35mm Galvanised Presser Point Staple - 1 KG Bag
Description
  • Product Code:FIRPPS30B
  • Brand: Timco
  • Barcode: 5055893316535
  • Category: Galvanised Nails (Loose)
  • Taxonomy: Hardware > Hardware Accessories > Hardware Fasteners > Nails
Used for fixing fencing and wire mesh.
Authorised Timco Stockist
Specification
Buying Option 1 KG Bag
Pack Size 1
Product Weight 1.0kg
Product Length 30mm
Warranty Information
Product is also in :
Key Features
Description
  • Product Code:FIRPPS30B
  • Brand: Timco
  • Barcode: 5055893316535
Specification
  • Buying Option 1 KG Bag
  • Pack Size 1
  • Product Weight 1.0kg
  • Product Length 30mm